Er en bærbar 144 Hz-skjerm verdt det?

portable monitor

Bærbare 144Hz-skjermer har gått fra å være en spillnisje til å bli en vanlig produktkategori. Se på en hvilken som helst nettbutikk for elektronikk, så finner du 15,6-tommers paneler med 144Hz oppdateringsfrekvens rett ved siden av 60Hz-alternativer, ofte med et lite prispåslag. Markedsføringen høres enkel ut: flere Hz gir jevnere bilder. Det egentlige spørsmålet er om den jevnheten har noe å si for det du faktisk bruker en bærbar ekstraskjerm til.

Det ærlige svaret er: Det kommer an på hvordan du bruker den, på en måte som sjelden blir forklart tydelig. Denne guiden gir deg hele bildet – vitenskapen bak oppdateringsfrekvens, hvem som har reell nytte av den, hvem som ikke har det, hvilke kompromisser 144Hz gir i et bærbart format, og hvordan du bestemmer deg.

Kort svar

Ja, hvis du bruker den bærbare skjermen til spilling (særlig raske eller konkurransepregede spill), til spillkonsoll på reisen, eller hvis jevn rulling og et responsivt brukergrensesnitt er viktig for arbeidet ditt. Ikke nødvendig, hvis hovedbruken din er dokumenter, regneark, videomøter eller referansemateriale ved siden av en bærbar PC. For ren produktivitetsbruk gir et IPS-panel av høy kvalitet med 60Hz til en lavere pris like god eller bedre verdi. Prispåslaget for 144Hz kan forsvares med spilling, ikke med kontorarbeid.

Hva oppdateringsfrekvens egentlig betyr

Oppdateringsfrekvens er hvor mange ganger per sekund en skjerm tegner bildet på nytt, målt i hertz (Hz). En 60Hz-skjerm oppdateres 60 ganger per sekund. En 144Hz-skjerm oppdateres 144 ganger per sekund. Hver oppdatering viser et nytt bilde med visuell informasjon.

Det praktiske resultatet er at en 144Hz-skjerm kan vise opptil 144 unike bilder per sekund, mot 60 på et 60Hz-panel. I innhold med mye bevegelse gir dette et tydelig jevnere bilde og kortere tidsforsinkelse mellom det du gjør (et museklikk, en kontrollerbevegelse) og det som vises på skjermen – ofte kalt inngangsforsinkelse.

Spesifikasjon 60Hz 144Hz
Bildeintervall 16,7 millisekunder 6,9 millisekunder
Maks. antall bilder vist per sekund Maks. 60 bilder per sekund Maks. 144 bilder per sekund
Bevegelsesuskarphet i raske scener Merkbart i spilling og actionvideo Betydelig redusert
Inngangsforsinkelse (typisk) ~8 til 15 ms på skjermnivå ~3 til 7 ms på skjermnivå
Jevnhet for markør og rulling Standard Merkbart jevnere
GPU-krav Alle moderne integrerte GPU-er Dedikert GPU anbefales for spilling
Strømforbruk Lavere (skånsommere for batteriet) Litt høyere
Typisk prispåslag (bærbare skjermer) Utgangspunkt $20 til $80 mer enn tilsvarende 60Hz

Hva forskningen sier: Kan du faktisk se forskjellen?

Myten om at «det menneskelige øyet ikke kan se mer enn 60 bilder per sekund» stemmer ikke. Det menneskelige synssystemet behandler ikke bilder som et kamera med en fast bildefrekvens. Det behandler kontinuerlig bevegelse via fotoreseptorene i netthinnen, og følsomheten for endringer over tid går på en betydelig måte utover 60 Hz.

Forskning sitert av eksperter på visuell persepsjon, blant andre Dr. Lisa Chen ved MIT Media Lab, bekrefter at selv om folk kanskje ikke bevisst teller enkeltbilder utover 60 til 75 Hz, kan de pålitelig oppfatte forskjeller i bevegelsesjevnhet, inputforsinkelse og klarhet under raske bevegelser ved høyere oppdateringsfrekvens. Studier fra MIT og University of California har vist at forsøkspersoner oppdager bevegelsesartefakter og tidsmessige inkonsistenser godt over 100 Hz, særlig i dynamiske omgivelser.

«Selv om øyet ikke teller bilder, oppfatter hjernen jevnere bevegelse ved høyere oppdateringsfrekvens på grunn av redusert bevegelsesuskarphet og hyppigere oppdateringer. Oppfatning handler ikke om å telle bilder – det handler om å oppdage endring.»

Dr. Lena Peterson

Det finnes en godt dokumentert asymmetri i oppfatningen: Når du først har brukt en 144 Hz-skjerm regelmessig, føles det merkbart tregt å gå tilbake til 60 Hz. Som Dr. Lisa Chen påpeker: «Mange hevder at de ikke kan se forskjell over 60 Hz, men når de først har opplevd 120 Hz eller høyere, føles det tregt å gå tilbake. Det er som å oppgradere fra SD til HD – når du først har sett det, blir kontrasten tydelig.» Den praktiske konsekvensen: Fordelen med 144 Hz er reell, men om den har betydning for ditt bruksområde, er et eget spørsmål.

Hvor viktig er 144 Hz? – Nytte etter bruksområde

Konkurransepreget / hurtig gaming (FPS, racing, fighting)

Avgjørende – kjøp 144 Hz

Reiseoppsett for konsollspilling (Switch, PS5, Steam Deck)

Stor verdi

Avslappet gaming (rollespill, strategi, indie, simulering)

Moderat – fint å ha

Kreativt arbeid (videoredigering, motion graphics, animasjon)

Moderat nytte

Generell produktivitet (dokumenter, regneark, e-post, koding)

Minimal

Referanseovervåking, videomøter, presentasjoner

Ingen

Basert på: Arzopa Display Guide, Display Ninja 2025 og forskning på bevegelsesoppfatning fra MIT og University of California.

Markedet bak trenden: Derfor er bærbare 144 Hz-skjermer overalt

Den økende utbredelsen av bærbare 144 Hz-skjermer er ikke tilfeldig – den følger direkte et marked i rask vekst og et bestemt kjøpersegment.

24.1%

Forventet CAGR for markedet for bærbare skjermer fra 2025 til 2032

Kilde: Persistence Market Research

21,5 mrd. dollar

Anslått global markedsverdi for gamingskjermer innen 2035, opp fra 11,35 mrd. dollar i 2025

Kilde: Future Market Insights

#1

«Bærbar gamingskjerm» er den største søkekategorien innen bærbare skjermer og ligger konsekvent foran produktivitetsmodeller i Google-søkedata

Kilde: Accio Market Research 2025

6.6%

Årlig sammensatt vekstrate (CAGR) for markedet for gamingskjermer fra 2025 til 2035, drevet av paneler med høy oppdateringsfrekvens og økt bruk av OLED

Kilde: Future Market Insights

Søkedata fra forbrukere hos Accio Market Research viser at «bærbar gamingskjerm» konsekvent ligger foran alle andre søkekategorier for bærbare skjermer, inkludert berøringsskjermer og modeller laget for bærbare PC-er. Etterspørselen drives av en tydelig kjøper: en som spiller hjemme og vil ha den samme opplevelsen på reise, med konsoll, gaminglaptop eller begge deler.

Hvem bør kjøpe en bærbar 144Hz-skjerm

144Hz-prispremien er virkelig verdt det for noen bestemte profiler. Hvis du faller inn under en av disse kategoriene, er spesifikasjonen berettiget.

Profil 01

Konkurranseinnstilte gamere og gamere som liker høyt tempo

bærbar skjerm for gamere

Førstepersonsskytespill (Valorant, Counter-Strike 2, Apex Legends), racingspill og kampspill har rask bevegelse på skjermen, og der gir 144Hz en tydelig og målbar fordel. Det kortere intervallet mellom bildene (6,9 ms ved 144Hz mot 16,7 ms ved 60Hz) gir mer presis visuell informasjon når du sikter, følger mål og må reagere raskt. For alle konkurransespillere som vil beholde det konkurransemessige forspranget når de spiller borte fra hovedoppsettet, er en bærbar 144Hz-skjerm ingen luksus, men et funksjonelt krav. Investeringen i en 144Hz-skjerm kan være vel verdt det."

Profil 02

Konsollspillere som reiser ofte

bærbar skjerm for reise

Nintendo Switch 2, PlayStation 5 (i enkelte moduser) og Xbox Series-konsollene støtter alle bildefrekvenser over 60 fps i kompatible spill. Hvis du tar med deg en konsoll på reise og vil ha en bærbar skjerm som kan vise disse høyere bildefrekvensene, er en bærbar 144Hz-skjerm det riktige valget. Et 60Hz-panel begrenser bildet uansett hva konsollen sender ut. Å kjøpe en bærbar 60Hz-skjerm til et konsollspill med 120 fps sløser bort maskinvarefordelen.

Profil 03

Videoredigerere og motion graphics-profesjonelle

bærbar skjerm for fotografer og grafikere

Å skrubbe gjennom videotidslinjer, forhåndsvise bevegelsesgrafikk og gå gjennom animert innhold innebærer raskt bevegelig visuell informasjon. En 144Hz-skjerm gjør gjennomgang av bevegelser mer nøyaktig og behagelig. Du ser flere mellomliggende bilder mellom nøkkelbildene under avspilling, noe som gir en mer pålitelig forhåndsvisning av sluttresultatet. For fagfolk som gjør dette arbeidet på farten, er oppgraderingen praktisk snarere enn ambisiøs.

Profil 04

Brukere som bruker timevis på å rulle eller styre raske brukergrensesnitt

bærbar skjerm

Å rulle gjennom et langt dokument, bytte raskt mellom vinduer eller styre et komplekst dashbord med data som oppdateres raskt, har alt nytte av høyere oppdateringsfrekvens, på en måte som føles mer behagelig enn dramatisk. Fordelen er gradvis. Du ser den ikke i databladet, men når du går tilbake til 60Hz etter lengre tids bruk av 144Hz, føles vanlige grensesnitt mindre flytende. Hvis arbeidet ditt innebærer rask navigering i data, eller du bruker lange dager foran skjermen, er denne gradvise komfortgevinsten reell.

Hvem trenger ikke en bærbar 144Hz-skjerm

Like viktig er tilfellene der 144Hz-tillegget ikke lønner seg, og der pengene er bedre brukt på andre spesifikasjoner.

Eksterne arbeidstakere som bruker en bærbar skjerm til produktivt arbeid

Hvis den bærbare skjermen din står åpen ved siden av den bærbare PC-en for e-post, et tekstbehandlingsprogram, et regneark, en nettleserfane med referansemateriale eller en videosamtale, viser den relativt statisk innhold. Dokumenter oppdateres ikke 144 ganger i sekundet. Tekst har ingen nytte av kortere bildeintervaller. Oppdateringsfrekvensen er irrelevant for en statisk produktivitetsskjerm. Å bruke ekstra penger på 144Hz i stedet for å investere i et bedre IPS-panel, høyere lysstyrke eller en stabilere stativløsning er en feil prioritering.

Tilfeldige spillere som spiller rolige spill

Strategispill, rollespill, turbaserte spill, simuleringsspill og visuelle noveller gir ikke den raske bevegelsen på skjermen der 144Hz utgjør en merkbar forskjell. Disse sjangrene har et så rolig tempo at en 60Hz-skjerm gjengir dem uten synlig bevegelsesuskarphet eller forsinkelse på inndata. Et IPS-panel av høy kvalitet med 60Hz er et bedre valg for tilfeldig spilling enn et billigere 144Hz TN-panel, fordi panelkvalitet (fargenøyaktighet, betraktningsvinkler, kontrast) betyr mer enn oppdateringsfrekvens i slike tilfeller.

Brukere med maskinvare som ikke kan levere høy bildefrekvens

En 144Hz-skjerm gir bare fordeler når den tilkoblede enheten leverer mer enn 60 bilder per sekund. Den integrerte GPU-en i en bærbar PC, eller enhver enhet som produserer 60 fps eller færre i innholdet du kjører, har ikke nytte av en 144Hz-skjerm. Skjermen oppdateres rett og slett med enhetens utdatahastighet. Hvis du spiller på en bærbar PC i mellomklassen uten dedikert GPU, eller strømmer video i 60fps, bruker du penger på en funksjon du ikke kan aktivere når du kjøper 144Hz. Sjekk enhetens GPU-referanseresultater for spillene du spiller før du bestemmer deg for spesifikasjonen med høy oppdateringsfrekvens.

GPU-sjekken: For 1080p-spilling med 144 Hz på en bærbar skjerm er en NVIDIA RTX 3060 eller AMD RX 6600 XT et brukbart minimum for mange spill på middels innstillinger. Integrert grafikk (Intel Iris Xe, integrert AMD Radeon) klarer vanligvis ikke å holde 144 bilder per sekund i moderne spill. Å kjøpe 144 Hz til en bærbar datamaskin uten dedikert GPU er derfor som regel et misforhold mellom spesifikasjonene.

De reelle avveiningene: Hva 144 Hz koster deg på en bærbar skjerm

På en stasjonær skjerm er ulempene med 144 Hz minimale, siden vekt og strømforbruk ikke spiller noen rolle. I en bærbar utførelse betyr de mer.

Innvirkning på batteriet i den bærbare datamaskinen

En bærbar 144 Hz-skjerm bruker mer strøm enn et tilsvarende 60 Hz-panel. Hvis skjermen får strøm via USB-C fra den bærbare datamaskinen, kommer strømforbruket direkte fra batteriet i datamaskinen. Hvis du bruker en bærbar skjerm på en lang flytur eller en hel dag utendørs uten tilgang til strøm, er det ekstra batteriforbruket noe du bør ta hensyn til. Mange bærbare 144 Hz-skjermer krever dessuten en full 65 W USB-C-tilkobling for å fungere med oppgitt oppdateringsfrekvens. Bekreft dette før du kjøper hvis du planlegger å bruke USB-C-porten på en bærbar datamaskin i stedet for en veggadapter.

Avveininger i panelkvalitet til samme pris

Til en gitt pris må produsentene ofte gjøre avveininger mellom oppdateringsfrekvens og panelkvalitet. En bærbar 144 Hz-skjerm til 180 dollar kan bruke et TN-panel (raskt, men med smale visningsvinkler og dårligere fargenøyaktighet), mens et 60 Hz-alternativ til samme pris bruker et godt kalibrert IPS-panel. CNN Underscoreds tester av bærbare skjermer viste at enkelte bærbare 144 Hz-skjermer skuffer i praktisk bruk til tross for imponerende spesifikasjoner, fordi lav lysstyrke, kompatibilitetsproblemer og smale visningsvinkler svekker fordelen med høy oppdateringsfrekvens. Sjekk alltid uavhengige anmeldelser for lysstyrke (se etter 300 nits eller mer), paneltype og kompatibilitet med dine egne enheter i praksis.

Krav til tilkobling

For å vise 1080p-innhold med 144 Hz må tilkoblingen mellom enheten og skjermen støtte tilstrekkelig båndbredde. HDMI 2.0 og DisplayPort 1.2 eller nyere takler 1080p ved 144 Hz uten problemer. Noen USB-C-tilkoblinger, særlig de som bare støtter USB 3.1 og ikke DisplayPort Alt Mode, kan likevel begrense bildefrekvensen til 60 Hz selv når de er koblet til en 144 Hz-skjerm. Kontroller at USB-C-porten på den bærbare datamaskinen uttrykkelig støtter DisplayPort Alt Mode eller Thunderbolt 3/4 hvis du vil bruke full 144 Hz-ytelse via USB-C.

Valget mellom oppdateringsfrekvens og andre spesifikasjoner: Et rammeverk

Før du bestemmer deg for at 144 Hz er et must, bør du veie det opp mot de andre spesifikasjonene som kan bety mer for deg:

Spesifikasjon Viktigst for Prioritet sammenlignet med 144 Hz
Paneltype (IPS vs TN vs VA) Fargenøyaktighet, betraktningsvinkler, alle typer arbeid Høyere for produktivitet og kreativ bruk
Lysstyrke (nits) Synlighet nær vinduer og i reisemiljøer Høyere for bruk på reise
Oppløsning (FHD vs 1440p) Tekstskarphet, skjermplass, designarbeid Høyere for produktivitet, tilsvarende for gaming
144 Hz oppdateringsfrekvens Rask gaming, bevegelsesklarhet, konkurransespilling Høyest for gaming, lav for produktivitet
Vekt og formfaktor Daglig bruk på farten, reising, arbeid på trange steder Avgjørende for de som reiser ofte
Oppsett med én USB-C-kabel Brukervennlighet, kabelordning, rask oppsett Høy for alle typer bærbar bruk

For fjernarbeidere og folk som reiser mye, gir et FHD IPS-panel av høy kvalitet med 300+ nits og tilkobling med én USB-C-kabel ofte mer daglig verdi enn en 144 Hz-skjerm som går på kompromiss med lysstyrke eller panelkvalitet for å nå en lavere pris. For gamere og de som reiser med konsoll, er det motsatt: Oppdateringsfrekvens er den viktigste spesifikasjonen, og andre avveininger er underordnet.

Mobile Pixels bærbar skjerm

Hvis du vil ha en bærbar skjerm hovedsakelig til produktivitet og reising, lager Mobile Pixels en rekke bærbare skjermer, både til feste på laptop og frittstående, bygget rundt spesifikasjonene som betyr mest for dette bruksområdet: FHD IPS-paneler, oppsett med én USB-C-kabel og et bærbart format som fungerer der tradisjonelle ekstra skjermer ikke gjør det: klappbord på fly, kafédisker og kundekontorer uten ledig skrivebordsplass. Du kan utforske hele utvalget på mobilepixels.us.

Beslutningsguide: Bør du betale for 144 Hz?

Hovedbruken din Kjøpe 144 Hz? Hva du bør prioritere i stedet
Konkurransespilling (FPS, racing, fighting) Ja – avgjørende Sjekk også responstid (helst 1 ms) og adaptiv synk (FreeSync / G-Sync)
Konsollspilling på farten (Switch 2, PS5, Xbox) Ja – passer til maskinvaren Sjekk at HDMI 2.0 støttes for 120 Hz-utgang
Avslappet gaming (rollespill, strategi, simulering) Valgfritt IPS-panel, lysstyrke på 300+ nits
Videoredigering og motion graphics Nyttig, men ikke avgjørende Fargenøyaktighet (sRGB-dekning), 1440p-oppløsning
Dokumenter, regneark, e-post, koding Nei – spar pengene Panelkvalitet, lysstyrke, stabilt stativ, praktisk USB-C
Videomøter, presentasjoner, referanseovervåking Nei, irrelevant spesifikasjon Oppløsning, lysstyrke, kompakt formfaktor
Blandet bruk (produktivitet + av og til spilling) Avhenger av hva slags spill IPS 144Hz kombinerer begge hvis budsjettet tillater det; ellers bør du prioritere det viktigste bruksområdet

Ofte stilte spørsmål

Er en bærbar 144Hz-skjerm verdt det for spilling?

Ja, for hurtige eller konkurransepregede spill. FPS-spill, racingspill og kampspill har rask bevegelse på skjermen, og der gir 144Hz merkbart jevnere bilder og lavere inputforsinkelse enn 60Hz. Bildeintervallet ved 144Hz (6,9 ms) er mindre enn halvparten av intervallet ved 60Hz (16,7 ms), noe som reduserer bevegelsesuskarphet og gjør det mer presist å følge raske mål. For rolige eller turbaserte spill er fordelen minimal, og merprisen er kanskje ikke verdt det.

Kan det menneskelige øyet egentlig se forskjell på 60Hz og 144Hz?

Ja, de fleste kan se forskjellen i innhold med mye bevegelse, selv om de ikke bevisst kan telle enkeltbilder. Forskning fra MIT og University of California bekrefter at menneskets visuelle bearbeiding reagerer på tidsmessige endringer langt over 60Hz, særlig ved rask bevegelse. Effekten er tydeligst når du ruller raskt, flytter musepekeren raskt eller ser raske actionscener på skjermen. Opplevelsen beskrives vanligvis som «mykhet» heller enn en tydelig visuell forskjell.

Trenger jeg en spesiell GPU for å kjøre 144Hz på en bærbar skjerm?

Til vanlig bruk (rulling, grensesnitt, programmer som ikke er spill) kan alle moderne datamaskiner gi 144Hz-signal. Belastningen på GPU-en ved å kjøre et skrivebordsgrensesnitt på 144Hz er minimal. For spilling på 144Hz trenger du en GPU som klarer å holde 144 bilder per sekund i spillene du velger. Et NVIDIA RTX 3060 eller AMD RX 6600 XT klarer 1080p-spilling på 144Hz i mange spill med middels innstillinger. Integrert grafikk i de fleste bærbare datamaskiner klarer ikke å holde 144 fps i moderne 3D-spill. Hvis den bærbare datamaskinen din mangler dedikert GPU, vil ikke 144Hz-spesifikasjonen gi noen fordel i spillingen.

Tapper 144Hz batteriet på den bærbare datamaskinen min raskere når jeg bruker en bærbar skjerm?

Ja, litt. Et 144Hz-panel tegner bildet oftere på nytt enn et 60Hz-panel, og det krever mer strøm. Hvis den bærbare skjermen henter strøm fra den bærbare datamaskinen via USB-C, reduserer dette ekstra strømforbruket batteritiden din. Effekten varierer fra skjerm til skjerm og fra datamaskin til datamaskin, men du må regne med en merkbar reduksjon i batteritiden sammenlignet med et 60Hz-alternativ. Hvis du skal bruke skjermen hele dagen uten tilgang til stikkontakt, er en 60Hz-skjerm mer batterivennlig. Noen bærbare 144Hz-skjermer krever også en USB-C-tilkobling med en viss minimumseffekt for å kunne kjøre med full oppdateringsfrekvens. Sjekk denne spesifikasjonen før du kjøper.

Er 144 Hz nyttig for videostrømming på en bærbar skjerm?

Nei, ikke for vanlig strømmeinnhold. Netflix, YouTube og de fleste strømmetjenester leverer innhold med 24, 30 eller 60 bilder per sekund. En 144 Hz-skjerm viser disse strømmene med samme visuelle kvalitet som en 60 Hz-skjerm, fordi selve innholdet ikke oppdateres raskere enn 60 fps. Unntaket er YouTube-videoer som er laget og lastet opp i 60 fps (tilgjengelig i kvalitetsnivåene 1080p60 og 4K60), som drar nytte av en 60 Hz-skjerm sammenlignet med en 30 Hz-skjerm – men ikke av 144 Hz sammenlignet med 60 Hz. For videostrømming betyr panelkvalitet, fargenøyaktighet og lysstyrke langt mer enn oppdateringsfrekvens.

Hva bør jeg se etter i en bærbar 144 Hz-skjerm ved siden av oppdateringsfrekvens?

Paneltype betyr mye ved 144 Hz. IPS-paneler med 144 Hz gir brede visningsvinkler og nøyaktig fargegjengivelse – det beste valget for både spilling og produktivt arbeid. TN-paneler med 144 Hz er raskere, men har smalere visningsvinkler og dårligere fargenøyaktighet. Responstid (se etter 1 ms til 5 ms for spilling) avgjør hvor raskt pikslene skifter mellom farger, noe som påvirker bevegelsesskarpheten uavhengig av oppdateringsfrekvensen. Støtte for adaptiv synkronisering (AMD FreeSync eller NVIDIA G-Sync Compatible) hindrer skjermrivning når GPU-utdataene svinger rundt øvre grense for oppdateringsfrekvensen. En lysstyrke på 300 nits eller mer er viktig ved bærbar bruk i ulike omgivelser.

Er 144 Hz verdt merkostnaden sammenlignet med en god bærbar 60 Hz-skjerm?

Prispåslaget for 144 Hz på bærbare skjermer ligger vanligvis på mellom $20 og $80 over et tilsvarende 60 Hz-alternativ. For gamere er dette påslaget lett å forsvare, siden spillopplevelsen blir merkbart bedre. For brukere som trenger skjermen til produktivt arbeid, er påslaget ikke berettiget – fordelen kommer rett og slett ikke til sin rett med statisk innhold. Med samme budsjett får en produktivitetsfokusert bruker mer ut av et lysere og mer kvalitetsbevisst 60 Hz IPS-panel enn av et mørkere 144 Hz-alternativ eller et med lavere kvalitet til samme pris.

Gjør 144 Hz noen forskjell når man jobber med regneark eller kode?

Minimalt. Den mest merkbare effekten for statiske produktivitetsoppgaver er jevnere musepekerbevegelse og litt jevnere rulling – nyttig på en liten, gradvis måte, men ikke revolusjonerende. For regneark, dokumenter og kode har oppløsning og tekstskarphet (styrt av PPI og panelkvalitet) langt større betydning for komfort og brukervennlighet enn oppdateringsfrekvens. Hvis du må velge mellom en skarpere 60 Hz-skjerm og en mindre skarp 144 Hz-skjerm til samme pris, velger du den skarpere skjermen til produktivt bruk.

Oppdag teknologiske dingser

Mobile Pixels
Geminos SalgsprisFra $780.12 USD Ordinær pris$986.00 USD Markdown price
Mobile Pixels
TRIO 3 PRO Salgspris$557.23 USD Ordinær pris$591.59 USD Markdown price
Mobile Pixels
Duex DS-serien SalgsprisFra $222.88 USD Ordinær pris$256.35 USD Markdown price

Les neste

Duex Max DS portable monitor
portable monitor for work on the go

Legg igjen en kommentar

Alle kommentarer modereres før de publiseres.

This site is protected by hCaptcha and the hCaptcha Privacy Policy and Terms of Service apply.